Newsletter Francuskiej Literki

Ucz się francuskiego w przyjemny i skuteczny sposób z Notatkami Francuskimi, czyli krótkimi ćwiczeniami przygotowywanymi w formacie PDF, które będziesz otrzymywać dwa razy w miesiącu! Dzięki nim możesz powtarzać i utrwalać wiedzę, którą zdobywasz na moich Social Mediach. 

Newsletter to nie tylko materiały przydatne do nauki języka francuskiego! To także świetna okazja do bliższego poznania Francuskiej Literki i dowiedzenia się w pierwszej kolejności o największych promocjach lub planowanych premierach nowych produktów!

newsletter francuska literka

Chcesz się uczyć, czytając ciekawe materiały?

Lubisz uczyć się z materiałów z życia wziętych? Chcesz dowiadywać się o promocjach i premierach?
A może chciał(a)byś mnie po prostu bliżej mnie poznać?

To wszystko otrzymasz, zapisując się do mojego newslettera!

Czego możesz się spodziewać?

  • krótkiej wiadomości e-mail zawsze 7. i 21. dnia miesiąca

  • estetycznych kart ćwiczeń bazujące na moich materiałach z Social Mediów

  • polecajek moich ulubionych francuskich podcastów

  • praktycznych językowych wskazówek

  • powiadomień o największych promocjach i premierach produktów

Dlaczego warto się zapisać?

Po pierwsze – część wyjątkowych promocji zarezerwowana jest tylko dla odbiorców mojego newslettera. To oznacza, że dowiadują się jako pierwsi o najnowszych premierach i największych promocjach w moim sklepie.
A po drugie – wyobrażasz sobie świat bez Social Mediów? Pewnie nie… Ja do końca też nie, ale tak samo nie wyobrażam sobie stracić kontaktu ze swoją społecznością! Dlatego aktywnie buduję i rozwijam ją także tutaj! Lubię czytać Wasze odpowiedzi na moje wiadomości! Dlatego na wypadek końca (nie, nie – nie świata) Social Mediów, warto zapisać się do newslettera! 

newsletter francuska literka